ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „SKARPECIAKI CUDAKI”

Z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa, który przypada 21 marca, Szkoła Podstawowa nr 1 w Pawłowicach zorganizowała Gminny Konkurs Kreatywny pt. „Skarpeciaki Cudaki”. Do udziału zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowe z Gminy Pawłowice.

Zadaniem uczestników było wykonanie „cudaka” ze skarpetki. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wpłynęło 75 prac, a każda z nich była wyjątkowa i niepowtarzalna. Z wszystkich otrzymanych prac została stworzona wystawa, którą można podziwiać na korytarzu szkolnym SP 1 Pawłowice.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w konkursie. Wyniki:

Paulina Rokita – SP Warszowice
Julia Uryć – SP 1 Pawłowice

Filip Cielanga – SP Pielgrzymowice

Milena Lala – SP Warszowice

Zuzanna Puchalska – SP 1 Pawłowice

Szymon Somerlik – ZSP Krzyżowice

Antonia Holeksa – SP Pielgrzymowice

Nadia Helis – SP Warszowice

Wojciech Ziarno – SP Warszowice

Marcel Wierdak – ZSP Pawłowice

Jakub Wasak – SP 1 Pawłowice

Dawid Jastrzębski – SP 1 Pawłowice

Szymon Grabowski – SP 1 Pawłowice

Anna Niklas – SP 1 Pawłowice

Zuzanna Łagożna – SP 1 Pawłowice

Gratulacje! Zwycięzcy oraz osoby wyróżnione otrzymają nagrody i dyplomy, które będą do odbioru od 26 marca w sekretariacie szkoły SP 1 w Pawłowicach.

Organizatorzy:

Julita Wzientek, Ewelina Stajer-Gamża