Dzień Życzliwości

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, czyli dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji.

W korytarzach szkolnych zawisły plakaty promujące życzliwość na co dzień. Natomiast Szkolne Koło Wolontariatu przygotowało znaczki życzliwości, które rozdawali wśród uczniów i nauczycieli. Dzień ten był także dniem pozytywnych kolorów, więc każda klasa przyszła ubrana w kolor wylosowany wcześniej. Każdy uczeń, który wziął udział w tej zabawie otrzymał słodki upomiek ufundowany przez Radę Rodziców. Zgodnie z tradycją naszej szkoły odbyły się  wybory Ambasadora Życzliwości. W tym roku te statuetki wt ym wyjątkowym konkursie otrzymają:

- w kategorii klas 1 - 4 - Bartosz Chmiel

- w kategorii klas 5 - 8 - Franciszek Krosny

Najżyczliwszym serdecznie GRATULUJEMY!!! Zachęcamy do okazywania wobec siebie szacunku, serdeczności, uśmiechu, do mówienia miłych słów i niesienia bezinteresownej pomocy innym!

Autor: A.P.