XXV Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie
Wiktoria Macura, Patrycja Macura
Bartosz Krupa, Artur Mach
Hanna Sojka, Sylwia Kubica
Grzegorz Gajda, Łukasz Pietrzyk
Oliwia Biernat, Paulina Kaul
Angelika Wosińska, Wiktoria Spyra
Ireneusz Wachtarczyk, Błażej Krosny
XI REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY „MALUJEMY Z NATURY”
Kategoria 15 – 20 lat
I miejsce – Alicja Bieryt - klasa IIIC gim
III miejsce – Monika Poloczek - klasa 8b
III miejsce – Natalia Jaszewska - klasa IIIC gim
Kategoria 11 – 14 lat
III miejsce – Karolina Rutka - klasa 7a
wyróżnienie - Aleksandra Kawa
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"
wynik: dobry
Łukasz Kopeć - klasa 7b
Dawid Gałuszka - klasa IIIC Gim
Szymon Całus - klasa 8a
Szymon Juroszek - klasa 6b
Filip Białas - klasa 5b
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
tytuł honorowy "Taon" - wyróżnienie
Nadia Kloczkowska - klasa IIIA
Michał Waluś - klasa IIIA
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
wynik: bardzo dobry
Konrad Kufieta - klasa 8c
wynik: wyróżnienie
Dorota Piatek - klasa 4b
Weronika Pochcioł - klasa 4c
Hanna Kubicka - klasa 4c
Aleksandra Kawa - klasa 5b
Oliwia Uryć - klasa 5b
Wiktor Łoskot - klasa 6b
Szymon Walczak - klasa 6a
Izabela Poloczek - klasa 6b
Hanna Jaszewska - klasa 6a
Zuzanna Król - klasa 8a
Monika Poloczek - klasa 8b
Nadia Kloczkowska - klasa IIIA Gim
PIotr Łomozik - klasa IIIA Gim
XXII Gminnego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
kategoria: klasy IV – VI
wyróżnienie - Maria Kania - klasa 5c
kategoria: młodzież
I miejsce – Piotr Łomozik - klasa IIIA
II miejsce – Emilia Serafinowicz - klasa 7a, Hanna Wojtaczka - klasa IIIC
III miejsce – Karolina Żurek - klasa IIIA
Szkolny Konkurs Fotograficzny "Różnorodność zoologiczna Górnego Śląska"
I miejsce: Kacper Kotas - klasa V a
II miejsce: Łukasz Nogły - klasa V a
III miejsce: Jakub Porwisz- klasa VIII a
Wyróżnienie: Jan Walczak, Szymon Porwisz - klasa V a
Szkolny konkurs "Wiem wszystko o zdrowiu"
dla klas IV-VI:
I miejsce: Błażej Chodzidło klasa VI a
II miejsce: Maksymilian Domin klasa VI a
III miejsce: Aleksandra Sojka klasa V a
dla klas VII-VIII i III gimnazjum:
I miejsce: Konrad Królica klasa III A Gimnazjum
II miejsce: Wiktoria Macura klasa III A Gimnazjum
III miejsce: Bartłomiej Haspert klasa VIII c
WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE
2018/2019
Tytuł FINALISTA z fizyki otrzymali:
Mikołajczyk Marcin, Waluś Michał
Do drugiego etapu zakwalifikowali się:
MATEMATYKA gimnazjum
Łomozik Piotr, Kloczkowska Nadia, Macura Wiktoria
FIZYKA gimnazjum
Kloczowska Nadia, Mikołajczyk Marcin, Waluś Michał
CHEMIA gimnazjum
Bieryt Alicja
JĘZYK POLSKI gimnazjum
Macura Wiktoria
JĘZYK POLSKI szkoła podstawowa
Biarda Aleksandra
CHEMIA szkoła podstawowa
Kusak Kaja
Wyniki etapu szkolnego:
JĘZYK POLSKI
1 miejsce:
Biarda Agnieszka – 8 a
2 miejsce:
Macura Patrycja – 8 a
3 miejsce:
Laskowska Hanna – 8 a
MATEMATYKA
1 miejsce:
Kufieta Konrad – 8 c
2 miejsce:
Poloczek Monika – 8 b
3 miejsce:
Toborek Natalia – 8 a
JĘZYK ANGIELSKI
1 miejsce:
Kusak Kaja – 8 a
2 miejsce:
Kopeć Łukasz – 8 b
3 miejsce:
Pietruszewska Zofia – 8 b
HISTORIA
1 miejsce:
Pawliczek Błażej – 7 b
2 miejsce:
Kusak Kaja; Porwisz Jakub – 8 b
3 miejsce:
Gajda Grzegorz – 7 a
CHEMIA
1 miejsce:
Kusak Kaja – 8 a
2 miejsce:
Całus Szymon – 8 a
FIZYKA
1 miejsce:
Kusak Kaja – 8 a
2 miejsce:
Pietruszewska Zofia – 8 b
BIOLOGIA
1 miejsce:
Kusak Kaja – 8 a
2 miejsce:
Toborek Natalia, Biarda Agnieszka – 8 b
3 miejsce:
Kopeć Łukasz– 8 b
MATEMATYKA
1 miejsce:
Łomozik Piotr – III A
2 miejsce:
Macura Wiktoria – III A
3 miejsce:
Kloczkowska Nadia – III A
HISTORIA
1 miejsce:
Biernat Oliwia – III E, Foks Łukasz – III B
2 miejsce:
Kaul Paulina – III C
3 miejsce:
Pliska Jakub – III C
JĘZYK ANGIELSKI
1 miejsce:
Bieryt Alicja – III C
2 miejsce:
Filipek Tomasz – III A
3 miejsce:
Salik Mateusz – III E
GEOGRAFIA
1 miejsce:
Raciborski Aleksander – 8 c
2 miejsce:
Uryga Marcin – 8 c
3 miejsce:
Kufieta Konrad – 8 c
BIOLOGIA
1 miejsce:
Macura Wiktoria – III a
2 miejsce:
Bazgier Karolina – III c
3 miejsce:
Stawicka Aleksandra – III c
FIZYKA
1 miejsce:
Waluś Michał – III a
2 miejsce:
Mikołajczyk Marcin – III a
3 miejsce:
Kloczkowska Nadia – III a
CHEMIA
1 miejsce:
Bieryt Alicja – III c